Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Команда плавців Донецької області стала другою на чемпіонаті України серед кадетів

З 27 по 29 червня в місті Бровари відбувся літній чемпіонат України з плавання серед кадетів, що зібрав близько 300 учасників із 19 областей і столиці держави.

Від Донеччини на змаганнях виступили 12 спортсменів – представники Обласної ДЮСШ з плавання та синхронного плавання Донецької обласної організації ФСТ «Україна» і Школи вищої спортивної майстерності регіону: Іван Божовський, Тимур Бурлай, Дмитро Верещак, Катерина Ебауер, Вікторія Кузь, Анастасія Куліковська, Кірілл Малахов, Катерина Попеску, Вікторія Прончакова, Даніїл Старостін, Віталій Хочь та Лана Шацька.

Перша команда Донецької області за підсумками чемпіонату набрала 11501 очко, що дозволило їй посісти 2 місце в загальному заліку.

Кірілл Малахов відзначився «золотом» на дистанціях 200 комплексним плаванням (2:16.91) і 100 м батерфляй (1:00.75), здобув «срібло» у плаванні на спині на 200 м (2:15.46) та 100 м (1:03.17), а також «бронзу» на 800 м вільним стилем (9:21.35) та 400 м вільним стилем (4:29.67).

У змішаній комбінованій естафеті 4x50 м володарями срібних медалей з результатом 2 хв. 1,55 сек. стали Катерина Попеску, Дмитро Верещак, Кірілл Малахов та Вікторія Прончакова.

У змішаній естафеті вільним стилем 4x50 м бронзові медалі з результатом 1 хв. 49,76 сек. вибороли Іван Божовський, Катерина Попеску, Кірілл Малахов і Вікторія Прончакова.

Завдяки успішному виступу в Броварах Кірілл Малахов виконав норматив кандидата у майстри спорту України.

Окрім здобуття нагород, спортсмени Донецької області показали такі результати в топ-8:

- Вікторія Прончакова – 4 місце на 100 м вільним стилем (1:01.71), 6 місце на 200 на спині (2:33.80), 8 місця на 800 вільним стилем (10:20.75) і 400 м вільним стилем (4:52.43);

- Дмитро Верещак – 5 місце на 100 м брасом (1:12.86), 6 місце на 200 брасом (2:41.84);

- Катерина Попеску – 6 місце на 100 м на спині (1:12.13);

- Катерина Ебауер – 7 місце на 200 м на спині (2:34.20);

- Іван Божовський – 8 місце на 100 м брасом (1:15.24).

До змагань спортсменів підготували тренери Вадим Колечко та Сергій Ксенніков.

 

03.07.2024

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах