Скарбничка Донеччини поповнилася 6 нагородами чемпіонату України з боротьби на поясах Алиш

10-12 червня в Хмельницькому відбувся чемпіонат України з боротьби на поясах Алиш, що зібрав близько 100 спортсменів різних вікових груп із 10 регіонів країни.

Представники міст Бахмут і Волноваха Донецької області відзначилися вдалими виступами серед дорослих, отримавши 3 золоті та 3 срібні медалі.

Олександр Вересюк виборов звання чемпіона України з класичного та вільного стилів у ваговій категорії понад 100 кг.

Софія Рудковська здобула «золото» в класичному стилі у категорії 75 кг.

Руслан Беро став двічі срібним призером – з класичного та вільного стилів у категорії понад 100 кг.

Єлизавета Моренко посіла друге місце в класичному стилі у категорії понад 75 кг.

До змагань спортсменів підготували тренери Олег Рева та Костянтин Статівкін.