Плавці Донеччини здобули 5 медалей на всеукраїнських змаганнях з підводного спорту

Місто Бровари, що на Київщині, прийняло національні старти з підводного спорту: чемпіонат України серед дорослих та всеукраїнські змагання серед юнаків. Участь у них взяли близько 120 спортсменів із 4 областей та столиці.

Представники Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» результативно виступили в трьох видах змагальної програми, виборовши 2 золоті, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.

За підсумками чемпіонату України, що був відбірковим етапом до чемпіонату світу 2024 року, спортсмени Донеччини мають такі результати:

- Тетяна Пеніна – 1 місце в естафетному плаванні в біластах 4х100 м у складі змішаної команди і 3 місце у плаванні в біластах на 50-метрівці;

- Богдан Чернявський – 3 місце у плаванні в біластах на дистанції 400 м.

Рейтингових очок до загального результату команди ОКДЮСШ ФСТ «Україна» додали: Поліна Долматова (4х100 м, естафетне плавання мікст), Богдан Чернявський (плавання в біластах на 50 м, 100 м і 200 м) і Антон Бухтатий (плавання в біластах 50 м).

На всеукраїнських змаганнях серед юнаків дві медалі здобула Марія Гусак: «золото» – у плаванні в біластах на 50 м, «срібло» – у естафетному плаванні 4х100 м.

Спортсменів Донеччини підготували тренерські бригади: Юлія Тернова - Тетяна Кузьменко та Андрій Ляшенко - Ірина Дєлова.