Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Вихованці ДЮСШ Донецької області позмагалися за першість у загальній фізичній підготовці

Попри російську загарбницьку війну проти України, спортивне життя Донецької області триває. Вихованці ДЮСШ регіону продовжують тренувальний процес під керівництвом своїх наставників.

З метою поліпшення навчально-спортивної роботи в умовах воєнного стану, за ініціативи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації в травні 2024 року проведено чемпіонат Донецької області з оцінювання загальної фізичної підготовки у форматі відео, присвячений Всеукраїнському Олімпійському дню та Міжнародному дню захисту дітей.

Першість передбачала два етапи: відбірковий – це тестування дітей у кожному відділенні з видів спорту в ДЮСШ Донеччини, фінальний – виявлення кращих серед переможців внутрішньошкільного конкурсу.

Учасниками фінальної частини чемпіонату цьогоріч стали 75 спортсменів 2014-2015 років народження з 22 дитячо-юнацьких спортивних організацій Донецької області. Юнаки та дівчата записували відео з демонстрацією виконання комплексу вправ: згинання та розгинання рук в упорі лежачи на підлозі, піднімання тулуба з положення лежачи на підлозі, присідання (рахувалася кількість разів за 1 хвилину).

За підсумками особистої першості трійки кращих склали:

- юнаки 2014 року народження:

I місце – Савелій Шевченко, дзюдо (Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа м. Слов’янська),
II місце – Олександр Шевченко, скелелазіння (Дитячо-юнацький спортивний клуб м. Краматорська),
III місце – Кіріл Кісіль, дзюдо (Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа);

- юнаки 2015 року народження:

I місце – Артем Білоус, дзюдо (Дитячо-юнацька спортивна школа м. Покровська),
II місце – Ігор Соколов, скелелазіння (Дитячо-юнацький спортивний клуб м. Краматорська),
III місце – Марк Смірнов, боротьба греко-римська (Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Донецької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна»);

 

- дівчата 2014 року народження:

I місце – Юлія Жувака, тхеквондо (ВТФ) (Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа),
II місце – Софія Гордієвська, гімнастика спортивна (Дитячо-юнацька спортивна школа відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради),
III місце – Ксенія Єфіменко, черліденг (Дитячо-юнацька спортивна школа м. Покровська);

- дівчата 2015 року народження:

I місце – Вікторія Колісник, велосипедний спорт (Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велосипедного спорту),
II місце – Маріана Семенюк, гімнастика спортивна (Дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Краматорської міської ради),
III місце – Аліса Шатохіна, легка атлетика (Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Костянтинівської міської ради).

 

Переможці та призери командної першості чемпіонату:

I місце – Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа (спортсмени Юлія Жувака, Валерій Дегтярьов, Кіріл Кісіль);

II місце – Комунальний позашкільний навчальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа міста Покровська» (спортсмени Матвій Пірогов, Артем Білоус, Ксенія Єфіменко);

III місце – Комунальна організація (установа, заклад) «Дитячо-юнацька спортивна школа відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради» (спортсмени Софія Гордієвська, Марія Пузанова, Іван Пузанов);

III місце – Дитячо-юнацький спортивний клуб м. Краматорська (спортсмени Олександр Шевченко, Ігор Соколов, Матвій Кононенко).

07.06.2024

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах