Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Оберіть кращих спортсменів Донецької області в травні 2024 року

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації продовжує щомісячно підбивати підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Пропонуємо спортивній громадськості, усім прихильникам рухової активності та здорового способу життя долучитися до голосування щодо визначення кращих спортсменів у травні 2024 року, наставники яких автоматично будуть визнані кращими тренерами місяця.

Опитування проводиться в трьох категоріях: олімпійські, неолімпійські види спорту, види спорту серед осіб з інвалідністю, і триватиме до 17:00 неділі, 9 червня. При підбитті підсумків голосування також важливою буде думка членів експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

► Претенденти на звання кращого спортсмена Донецької області в травні 2024 року з олімпійських видів спорту (https://poll.app.do/the_best_athlete_of_may_2024_sportdonoda_1):

1) Артем Гарбар – майстер спорту України міжнародного класу з тхеквондо (ВТФ), бронзовий призер чемпіонату Європи серед дорослих у ваговій категорії до 87 кг (тренер Юрій Бірюков);

2) Ксенія Горєлова – майстер спорту України зі скелелазіння, переможниця етапу молодіжного Кубку Європи в дисципліні «швидкість» (тренер Ігор Тяпкін);

3) Микита Кузьменко – кандидат у майстри спорту України з боротьби вільної, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юнаків до 15 років (тренери Андрій та Максим Єфремови).

► Претенденти на звання кращого спортсмена Донецької області в травні 2024 року з неолімпійських видів спорту (https://poll.app.do/the_best_athlete_of_may_2024_sportdonoda_2):

1) Володимир Рисєв – заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу, який на чемпіонаті Європи в категорії до 93 кг здобув три золоті нагороди (у сумі триборства, присіданнях, становій тязі), а також «срібло» у жимі лежачи (тренери Олексій та Альона Бичкови);

2) Єлизавета Моренко – майстер спорту України міжнародного класу з сумо, яка на чемпіонаті Європи здобула серед жінок «бронзу» у категорії +80 кг та командне «золото», а також відзначилася серед молоді до 23 років золотими медалями в категорії +80 кг і складі команди України та «бронзою» в абсолютній ваговій категорії (тренер Олег Рева);

3) Владислав Руднєв – заслужений майстер спорту України з боротьби самбо, переможець чемпіонату Європи у ваговій категорії до 79 кг у бойовому розділі самбо;

4) Данило Стрілець – майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу WAKO, переможець Кубку світу у ваговій категорії 54 кг у розділі фул-контакт (тренер Артем Дріга).

► Претенденти на звання кращого спортсмена Донецької області в травні 2024 року з видів спорту серед осіб з інвалідністю (https://poll.app.do/the_best_athlete_of_may_2024_sportdonoda_3):

1) Ярослав Коюда – заслужений майстер спорту України з пара веслування академічного, переможець етапу Кубку світу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату в класі змішаних пар PR2 Mix2x;

2) Вероніка Коржова – майстер спорту України міжнародного класу з пара плавання, яка на чемпіонаті України серед спортсменок з ураженнями опорно-рухового апарату здобула 6 золотих медалей (тренер Світлана Казначеєва).

 
07.06.2024

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах