Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


У Покровську відзначили провідних спортсменів і тренерів

6 червня начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик відвідав місто Покровськ, щоб відзначити кращих представників спортивної спільноти цієї громади.

Вихованці тренера Артема Пятихатки з року в рік гідно виступають на змаганнях з Комбат Дзю-Дзюцу, результатом чого стало присвоєння спортивних звань та розрядів: посвідчення «Майстер спорту України» отримали Максим Карпенко і Артем Шульга, посвідчення «Кандидат в майстри спорту України» – Гліб Леус та Богдан Пахомов.

Вагомі досягнення мають і вихованці тренера з мотоциклетного спорту (у мотокросі) Валерія Доценка: норматив на звання «Майстер спорту України» виконав Тимур Ляшенко, спортивні розряди «Кандидат в майстри спорту України» – Софія Гініатулліна та Федір Шутько.

Начальник управління фізичної культури та спорту Донецької ОДА Володимир Мицик також відзначив грамотами тренерів, які підготували команди-переможниці обласного етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч»: Олег Юркін – тренер-викладач з футболу ДЮСШ м. Покровськ, Любов Ляшенко – тренер-викладач з волейболу ДЮСШ м. Покровськ, Наталія Кірпікіна – вчитель фізичної культури ЗОШ №8.

 
 
06.06.2024

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах