Спортсмени Донеччини здобули 17 медалей на чемпіонаті Європи з радіоорієнтування

З 31 травня по 2 червня в місті Любачів (Польща) відбувся чемпіонат Європи зі спортивного радіоорієнтування, що зібрав 150 учасників із 8 країн.

У перший день спортсмени змагалися з фоксорингу – на діапазоні 3,5 МГц на короткій дистанції та в нічній дисципліні на діапазоні 144 МГц, у другий день – на класичній дистанції 144 МГц, у третій – на класичній дистанції 3,5 МГц.

Від Донецької області в складі збірної України вдало виступили представники Обласної ДЮСШ для дітей, Товариства сприяння обороні України, Лиманської та Слов’янської міських громад. У їхньому активі – 17 нагород, з яких 8 золотих.

Здобутки радіоорієнтувальників Донеччини з фоксорингу на діапазоні 3,5 МГц на короткій дистанції:
- у віковій категорії Ж16: Анастасія Сорока – 1 місце, Марія Кравцова – 2 місце, Поліна Тарасова – 5 місце;
- у категорії Ж35: Надія Сорока – 3 місце;
- у категорії Ч16: Сергій Рева – 2 місце;
- у категорії Ч21: Олексій Рева – 3 місце;
- у категорії Ч40: Олексій Іванько – 1 місце.

У нічній дисципліні фоксорингу на діапазоні 144 МГц Олексій Іванько в категорії Ч40 також здобув перемогу.

Результати на класичній дистанції 144 МГц:
- у категорії Ж19: Марія Кравцова – 2 місце, Анастасія Сорока – 3 місце, Поліна Тарасова – 5 місце;
- у категорії Ч16: Сергій Рева – 4 місце;
- у категорії Ч21: Олексій Рева – 1 місце;