Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Медалі чемпіонату України з пара плавання здобули 13 спортсменів Донецької області

15-18 травня в Полтаві відбувся чемпіонат України серед плавців з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку.

Спортсмени Донеччини на змаганнях відзначилися 58 медалями: 29 золотими, 19 срібними та 10 бронзовими.

Вихованці Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю та представники Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» показали такі результати:

- Вероніка Коржова (м. Соледар, клас S7) – 1 місця на дистанціях 50 м вільним стилем (0:35,90), 100 м вільним стилем (1:15,96), 400 м вільним стилем (5:48,44), 200 м комплексним плаванням (3:12,93), 100 м на спині (1:26,73), 50 м батерфляй (0:39.96);

- Анастасія Антропова (м. Слов’янськ, клас S10) – 2 місця на 200 м комплексним плаванням (3:25,37) і 50 м на спині (0:43,75), 3 місця на 100 м вільним стилем (1:20,63) і 100 м брасом (1:57,59);

- Марина Піддубна (м. Слов’янськ, клас S11) – 1 місця на 100 м вільним стилем (1:11,44), 100 м брасом (1:41,31), 100 м на спині (1:19,43) і 2 місце на 50 м вільним стилем (0:31,49);

- Ярина Попова (м. Слов’янськ, клас S11) – 1 місце на 400 м вільним стилем (3:34,22), 2 місце на 50 м на спині (0:44,20), 3 місця на 50 м вільним стилем (0:38,13), 100 м вільним стилем (1:24,49) і 100 м на спині (1:35,85);

- Андрій Трусов (м. Слов’янськ, клас S7) – 1 місця на 50 м брасом (0:35,11) і 50 м на спині (0:33,12), 2 місця – 50 м вільним стилем (0:28,65), 100 м брасом (1:23,80) і 50 м батерфляй (0:30,78);

- Ігор Німченко (м. Слов’янськ, клас S10) – 1 місця на 50 м вільним стилем (0:24,41), 100 м вільним стилем (0:52,95), 100 м на спині (1:02,83), 100 м батерфляй (0:56,32) і 2 місце на 200 м комплексним плаванням (2:20,26);

- Данило Чуфаров (м. Маріуполь, клас S11) – 1 місця на 50 м вільним стилем (0:27,36), 100 м брасом (1:16,74), 100 м на спині (1:09,04) і 100 м батерфляй (1:04,63);

- Василь Крайник (м. Маріуполь, клас S14) – 1 місця на 200 м комплексним плаванням (2:13,85), 100 м брасом (1:09,37) і 100 м на спині (1:02,01);

- Артем Олійник (м. Слов’янськ, клас S7) – 1 місця на 400 м вільним стилем (5:07,05) і 200 м комплексним плаванням (2:48,93), 2 місця на 100 м вільним стилем (1:08,24) і 100 м на спині (1:16,81);

- Сергій Кліпперт (м. Слов’янськ, клас S13) – 1 місце на 50 м на спині (0:28,98), 2 місце на 100 м на спині (1:04,48);

- Максим Грицько (Слов’янськ, клас S11) – 1 місце на 50 м на спині (0:36,12), 2 місця на 50 м вільним стилем (0:38,17), 100 м вільним стилем (1:23,51), 200 м комплексним плаванням (3:16,74), 100 м брасом (1:42,81) і 3 місце на 100 м на спині (1:17,94);

- Віталій Матло (м. Маріуполь, S9) – 1 місце на 50 м батерфляй (0:30,78), 2 місце на 50 м брасом (0:36,15) і 100 м брасом (1:24,83);

- Артем Чуйко (м. Слов’янськ, S6) – 2 місця на 200 м комплексним плаванням (3:18,20) і 100 м на спині (1:31,91), 3 місця на 100 м вільним стилем (1:26,56), 50 м брасом (0:42,70), 100 м брасом (1:40,89) і 50 м батерфляй (0:45,56).

Підготували параплавців Донеччини заслужені тренери України Андрій та Світлана Казначеєви, тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю Данило Казначеєв.

 

22.05.2024

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах