Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Легкоатлети Донеччини позмагалися на обласному чемпіонаті в Луцьку

9-10 травня в місті Луцьк відбувся командний чемпіонат Волинської області з легкої атлетики серед дорослих та молоді, присвячений Збройним Силам України.

На відкриття змагань завітав начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, який у вітальному слові до спортсменів побажав їм нових здобутків. Він подякував керівництву Волинської області за гостинність, проявлену до легкоатлетів Донеччини, і висловив сердечну вдячність воїнам Сил оборони України, які героїчно відстоюють незалежність держави та надають можливість тренуватися й змагатися.

До стартів долучилися вихованці Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, ДЮСШ № 2 Краматорської міської ради, представники Бахмутської, Дружківської, Костянтинівської, Краматорської, Вугледарської територіальних громад.

У рамках змагань підбито особисті підсумки виступів легкоатлетів Донецької області у вікових категоріях дорослі та юніори.

Результати серед дорослих:

- 1:33.90 у бігу на 600 м – Оксана Долинчук (ШВСМ);
- 1:20.20 у бігу на 600 м – Євген Кузнєцов (ШВСМ).

Результати серед юніорів:

- 1,85 м у стрибках у висоту – Іван Тітов (КЗ «ДОСФКСП ім. С. Бубки»);
- метання молота 4 кг: 1 місце (39,21 м) – Анастасія Шкодінова, 2 місце (33,48) – Ксенія Пронько (обидві – ДОСФКСП ім. С. Бубки);
- біг 100 м: 1 місце (11,4 с) – Даніїл Федоренко, 2 місце (11,8 с) – Борис Алєксєєв, 3 місце (12 с) – Максим Васянович (ДОСФКСП ім. С. Бубки);
- біг 200 м: 1 місце (23,8 с) – Даніїл Федоренко, 2 місце (25,2 с) – Микола Трікоз (ДОСФКСП ім. С. Бубки);
- 39,3 с у бігу на 300 м – Микола Трікоз;
- 3:03.70 у бігу на 1000 м серед юніорок – Анастасія Савчук (ДОСФКСП ім. С. Бубки);
- біг 1000 м серед юніорів: 1 місце (2:36.60) – Єгор Менчаков, 2 місце (2:40.70) – Костянтин Оніщенко (обидва – ДОСФКСП ім. С. Бубки), 3 місце (2:46.30) – Богдан Стремоухов (ДЮСШ № 2 Краматорської міської ради);
- 8:19.80 у бігу на 2000 м серед юніорок – Софія Голікова (ДОСФКСП ім. С. Бубки);
- біг 2000 м серед юніорів: 1 місце (5:54.40) – Костянтин Оніщенко, 2 місце (6:12.90) – Богдан Стремоухов;
- 47,4 с у естафеті 4х100 м – Максим Васянович, Борис Алєксєєв, Микола Трікоз, Даніїл Федоренко (усі є вихованцями КЗ «ДОСФКСП ім. С. Бубки»).

На п’єдестал пошани командного чемпіонату Волинської області з легкої атлетики зійшли 12 спортсменів Донеччини:

1 місце – Оксана Долинчук, біг 600 м (1:33.90);
1 місце – Євген Кузнєцов, біг 600 м (1:20.20);
1 місце – Костянтин Оніщенко, біг 2000 м (5:54.40);
1 місце – Анастасія Шкодінова, метання молота 4 кг (39,21);
2 місце – Ксенія Пронько, метання молота 4 кг (33,48 м);
2 місце – Анастасія Савчук, біг 1000 м (3:03.70);
2 місце – Іван Тітов, стрибки у висоту (1,85 м);
3 місце – Єгор Менчаков, біг 1000 м (2:36.60);
3 місце – естафетна команда 4х100 м у складі Максима Васяновича, Бориса Алєксєєва, Миколи Трікоза, Даніїла Федоренка (47,4 с).

Підготували легкоатлетів Донецької області, які взяли участь у зазначених змаганнях, тренери Костянтин Степанцов, Андрій Фатєєв, Дмитро Захожий, Павло Задорожний, Юрій Кузьменко, Олексій Кривошанов, Тетяна Серорез, Юрій Седньов, Тетяна Савчук, Юрій Оніщенко, Тетяна Ольхова, Костянтин Васькін.

15.05.2024

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах