Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Оберіть кращих спортсменів Донецької області в квітні 2024 року

Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації продовжує щомісячно підбивати підсумки виступів атлетів регіону на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Пропонуємо спортивній громадськості, усім прихильникам рухової активності та здорового способу життя долучитися до голосування щодо визначення кращих спортсменів у квітні 2024 року, наставники яких автоматично будуть визнані кращими тренерами місяця.

Опитування проводиться в трьох категоріях: олімпійські, неолімпійські види спорту, види спорту серед осіб з інвалідністю, і триватиме до 09:00 п’ятниці, 10 травня. При підбитті підсумків голосування також важливою буде думка членів експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

► Претенденти на звання кращого спортсмена Донецької області в квітні 2024 року з олімпійських видів спорту (https://poll.app.do/the_best_athlete_of_april_2024_sportdonoda_1):

1) Анатолій Будяк – майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту, бронзовий призер багатоденної гонки в Таїланді (тренер Олексій Солнцев);

2) Єлизавета Ємельянова – майстер спорту України з дзюдо, срібна призерка Кубку Європи серед кадетів (U18) у ваговій категорії до 52 кг (тренер Микола Ящук);

3) Єлизавета Безверхня – бронзова призерка чемпіонату Європи з боксу серед молоді у ваговій категорії 81 кг, на цих змаганнях виконала норматив майстра спорту України (тренер Андрій Бичков);

4) Артем Гарбар – майстер спорту України міжнародного класу з тхеквондо (ВТФ), переможець рейтингових змагань «21st Galeb Belgrade Trophy - Serbia Open 2024» у ваговій категорії до 87 кг (тренер Юрій Бірюков).

► Претенденти на звання кращого спортсмена Донецької області в квітні 2024 року з неолімпійських видів спорту (https://poll.app.do/the_best_athlete_of_april_2024_sportdonoda_2):

1) Леон Білицький – заслужений майстер спорту України з гирьового спорту, який на чемпіонаті Європи здобув три золоті нагороди у вправах поштовх, двоборство, триборство та «срібло» у вправі ривок (тренер Валерій Білицький);

2) Владислав Руднєв – заслужений майстер спорту України з боротьби самбо, переможець Кубку світу у ваговій категорії 79 кг у бойовому розділі самбо;

3) Олександр Вересюк – заслужений майстер спорту України з сумо, дворазовий переможець Кубку Європи: у категорії +115 кг та в абсолютній ваговій категорії (тренер Олег Рева);

4) Ярослава Хлистун – майстер спорту України зі спортивної аеробіки, володарка двох золотих медалей міжнародних змагань «Slovak Aerobic Open 2024»: у програмах «аеростеп» і «аероденс» у складі дорослої національної команди (тренер Ілона Карпенко).

► Претенденти на звання кращого спортсмена Донецької області в квітні 2024 року з видів спорту серед осіб з інвалідністю (https://poll.app.do/the_best_athlete_of_april_2024_sportdonoda_3):

1) Андрій Трусов – заслужений майстер спорту України з пара плавання, який на чемпіонаті Європи в змаганнях серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату здобув 5 золотих медалей (на дистанціях 100 м вільним стилем і 100 м на спині (де встановив рекорди світу та Європи), на 200 м комплексним плаванням, 400 м вільним стилем та 50 м вільним стилем), «срібло» на 50-метрівці батерфляй і «бронзу» на 100-метрівці брасом (тренер Андрій Казначеєв);

2) Марина Погорелова – заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменок з порушеннями слуху, дворазова переможниця чемпіонату світу: в особистій першості у ваговій категорії до 70 кг та в командних змаганнях серед жінок (тренер Олександр Земечев).

 
08.05.2024

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах