Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Велосипедисти Донецької області – на п’єдесталі пошани чемпіонату України в Білій Церкві

18-21 квітня відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе в багатоденній гонці та гонці критеріум (І тур) у вікових групах юнаки, дівчата, молодші юнаки та молодші дівчата. На змаганнях у місті Біла Церква було заявлено 18 команд – загалом близько 130 учасників.

Від Донеччини на чемпіонаті виступили 11 спортсменів – вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, представники міст Лиман і Бахмут.

У командному заліку багатоденної гонки, що складалася з індивідуальної гонки на час та двох групових гонок, серед юнаків із часом 10:53.17 перемогла збірна Донецької області, яка випередила спортсменів Кіровоградщини та Черкащини. Золоті медалі здобули: Максим Кікоть, Андрій Григоренко, Арсеній Щуров (ОСДЮСШОР з велоспорту), Андрій Захарченко (ДОСФКСП ім. С. Бубки, змінний склад ШВСМ), Максим Троян і Дмитро Міщанін (ДОСФКСП ім. С. Бубки). Підготували велосипедистів тренери Валерій Красов, Кирило Красов, Олександр Геращенко та Кирило Поспєєв.

За підсумками І туру чемпіонату України в гонці критеріум друге місце серед юнаків посів Максим Кікоть.

Також Донеччину в багатоденній гонці серед юнаків представили Ростислав Сергієнко, Дмитро Чирин та Іван Черненко, серед молодших юнаків – Михайло Савченко та Ілля Дзина. Спортсмени є вихованцями тренерів-викладачів ОСДЮСШОР з велоспорту Віталія Глущенка, Петра Шарапова і Кирила Красова.

24.04.2024

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах