Сумоїсти Донеччини вибороли 10 медалей на Кубку Європи в Польщі

13-14 квітня в польському місті Сувалки відбувся Кубок Європи з сумо за участю 120 спортсменів.

Серед 6 країн у загальнокомандному заліку перше місце посіла збірна України, і свій значущий внесок у це досягнення зробили сумоїсти Донецької області, представники Бахмутської і Слов’янської громад.

По дві золоті медалі серед дорослих здобули заслужений майстер спорту України Олександр Вересюк (у категорії +115 кг і абсолютній ваговій категорії) та майстер спорту України міжнародного класу Єлизавета Моренко (у категорії +80 кг і абсолютній ваговій категорії).

Кандидат в майстри спорту України Софія Рудковська у віковій групі молодь до 21 року відзначилася «золотом» у категорії 73 кг і «бронзою» у абсолютній ваговій категорії, а серед дорослих стала бронзовою призеркою у категорії 73 кг та п’ятою у абсолютній ваговій категорії.

Майстер спорту України Іван Буторін виборов «срібло» у категорії 77 кг серед дорослих та «бронзу» в абсолютній ваговій категорії серед молоді.

Бронзовим призером Кубку Європи в категорії 70 кг став майстер спорту України міжнародного класу Олександр Козирєв.

П’яте місце у ваговій категорії 85 кг посів кандидат в майстри спорту України Микола Рудзинський.

Тренери спортсменів – Олег Рева, Ольга Митник, Костянтин Статівкін, Тетяна Богданова і Віталій Жданов.