Медальний виступ юних сумоїстів Донеччини на чемпіонаті України в Луцьку

З 4 по 7 квітня в місті Луцьк відбувся чемпіонат України з сумо серед спортсменів у вікових групах до 13 років, до 15 років і до 18 років.

Спортсмени Донецької області відзначилися на змаганнях «золотом» і «бронзою».

Серед дівчат до 15 років у ваговій категорії до 50 кг перемогла Вікторія Васильєва з Бахмута, вихованка заслуженого тренера України, тренера-викладача КДЮСШ № 1 Бахмутської міської ради Олега Реви. Завдяки цьому успіху юна сумоїстка отримала право представити Україну на чемпіонаті Європі.

Серед молодших юнаків до 13 років бронзовим призером у категорії понад 55 кг став вихованець ОКДЮСШ ФСТ «Україна» Володимир Дроботенко з Маріуполя (тренер Микита Красилов).

У командному заліку юнацьких змагань «бронзу» здобули Алан Фатєєв, Владислав Ставицький (Бахмут, КДЮСШ № 1, тренери Ольга Митник і Олег Рева), Володимир Дроботенко і Макар Красилов (Маріуполь, ОКДЮСШ ФСТ «Україна», тренер Микита Красилов).