Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Дзюдоїсти Донецької області – призери Кубку Європи U18 у Чехії

6-7 квітня в чеському Тепліце відбувся Кубок Європи з дзюдо серед кадетів, що зібрав 583 спортсменів до 18 років із 32 країн.

Представники Донецької області здобули 2 із 12 медалей збірної команди України, яка за підсумками турніру посіла перше місце в таблиці командного заліку.

16-річний дзюдоїст Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та Школи вищої спортивної майстерності Донеччини Аркадій Самойлов відзначився бронзовою нагородою у ваговій категорії до 90 кг. Він переміг Мікулаша Ріхтера з Чехії, Георгія Гелашвілі з Грузії, Маттео да Круза з Люксембургу, але поступився грузину Сабі Джикія.

15-річна спортсменка ШВСМ та Донецької обласної штатної команди резервного спорту Єлизавета Ємельянова стала срібною призеркою у ваговій категорії до 52 кг. Вона виграла чотири сутички, де її суперницями були Алексіа Андреа Бірту з Румунії, Лаура Барішич з Хорватії, Янка Юттнер з Угорщини, Софія Кордоба зі Швеції, та у фіналі поступилася угорці Мірі Ваш.

Аркадій Самойлов представляє на змаганнях Слов’янську громаду, його тренерами є Дмитро Самойлов і Дмитро Ігнатенко. Єлизавета Ємельянова представляє Дружківську громаду, її наставник – заслужений тренер України Микола Ящук. Аркадій та Єлизавета є майстрами спорту України з дзюдо.

 
 

Світлини – Filip Štoss for European Judo Union

09.04.2024

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах