Сумоїсти Донеччини вибороли 19 нагород на чемпіонаті України та «Кубку Любарта»

З 27 по 31 березня місто Луцьк прийняло всеукраїнський турнір з сумо «Кубок Любарта» та чемпіонат України з сумо серед молоді до 21 і 23 років та дорослих. Змагання зібрали близько 300 учасників із 15 регіонів України.

Донецьку область представили спортсмени з Бахмутської, Слов’янської та Торецької громад, а також тренер і суддя міжнародної категорії Ольга Митник.

За підсумками напруженої та захоплюючої боротьби сумоїсти Донеччини відзначилися низкою нагород чемпіонату України:

- Єлизавета Моренко здобула два «золота», «срібло» і «бронзу» (категорія +80 кг, абсолютна вагова категорія, до 23 років; категорія +80 кг, абсолютна вагова категорія серед дорослих);

- Кирило Шарапов – два «золота» (категорія 70 кг, молодь до 21 року, до 23 років);

- Олександр Вересюк – «золото» і «срібло» (вагова категорія +115 кг, абсолютна вагова категорія, дорослі);

- Михайло Шаповалов – три «срібла» (категорія +115 кг, молодь до 21 року, молодь до 23 років, дорослі);

- Софія Рудковська – «срібло», «бронза» (категорія 73 кг, молодь до 23 років, дорослі);

- Владислав Журавльов – «бронза» (категорія 77 кг, дорослі);

- Микола Рудзинський – «бронза» (категорія 85 кг, дорослі).

Поза п’єдесталом пошани змагань опинився Олександр Козирєв, який посів п’яте місце у ваговій категорії 70 кг.

Єлизавета Моренко і Софія Рудковська своїми виступами дозволили команді Донеччини стати третьою у заліку чемпіонату України серед молоді до 23 років.

Олександр Вересюк, Владислав Журавльов, Микола Рудзинський та Олександр Козирєв у чоловічих змаганнях серед дорослих посіли перше командне місце.

На «Кубку Любарта» Олександр Вересюк та Владислав Журавльов здобули «золото» у вагових категоріях +115 кг та 77 кг, також срібними призерами стали Олександр Козирєв та Михайло Культенко – у вагових категоріях 70 кг та 77 кг відповідно.