Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Боксери Донеччини здобули «золото» і «бронзу» на відкритому чемпіонаті Києва

27-30 березня в Києві відбувся відкритий чемпіонат міста з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років, присвячений пам’яті Максима Галінічева – титулованого спортсмена національної збірної, який віддав своє життя, захищаючи Україну від російської агресії.

Участь у змаганнях взяли представники Києва, Донецької, Київської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Полтавської та Черкаської областей. Від Донеччини виступили два боксери.

Спортсмен Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Максим Рудик із Маріуполя, тренерами якого є Володимир Рудик та Валерій Черенков, відзначився золотою нагородою у ваговій категорії до 51 кг. Він провів два бої, у яких здобув перемоги одноголосним рішенням суддів.

Студент Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки Ярослав Ленцик із Добропілля, тренує якого Андрій Бичков, став бронзовим призером у новій для себе ваговій категорії 57 кг (звичною є категорія до 54 кг). Цей виступ виявився для Ярослава дебютним на змаганнях у віковій групі чоловіки до 22 років.

 

02.04.2024

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах