Спортсмени Донеччини взяли участь у ІІ етапі Кубка світу із сучасного п’ятиборства

З 3 по 6 квітня в столиці Єгипту Каїрі пройшов ІІ етап Кубка світу із сучасного п’ятиборства.

Донецьку область на змаганнях представляли чотири спортсмени.

Найкращий результат серед наших атлетів показав Руслан Наконечний, який посів четверте місце. Дмитро Кирпулянський став шостим, а Ірина Хохлова зайняла 17-ту сходинку. До початку виду змагань з бігу Анастасія Спас йшла в заліку на 4-му місці, проте травма незадовго до фінішу, на жаль, не дозволила спортсменці поборотися за вищі позиції – у підсумку 30-та сходинка.

Враховуючи, що зазначені змагання розпочинали новий сезон і перед спортсменами ставилася задача потрапити до 15-ти кращих, показані результати тренери оцінили як такі, що не виходять з норми.

Додамо, що сучасне п’ятиборство включає в себе п’ять видів змагань: фехтування, плавання, верхову їзду, біг та стрільбу.