Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Плавчиня Ніколь Маніко – тричі призерка зимового чемпіонату України, Богдан Котенко відібрався на «Мультінейшнс»

З 22 по 25 лютого на базі фізкультурно-оздоровчого закладу «Плавальний басейн «Купава» міста Бровари (Київська область) відбувся зимовий чемпіонат України з плавання серед юніорів та юнаків. Він зібрав близько 400 учасників із 20 областей і столиці держави.

Від Донеччини на змаганнях виступили 11 спортсменів – представники Обласної ДЮСШ з плавання та синхронного плавання Донецької обласної організації ФСТ «Україна» і Школи вищої спортивної майстерності регіону: Даніїл Гнатюк, Богдан Котенко, Ігор Чебанов, Ніколь Маніко, Дмитро Верещак, Анастасія Кальченко, Віолєтта Климець, Валерія Власюк, Марія Габрусь, Кірілл Малахов та Катерина Попеску.

У рамках чемпіонату України серед юніорок 3 медалями відзначилася Ніколь Маніко. Плавчиня Донецької та Закарпатської областей здобула «срібло» на дистанції 100 м вільним стилем із результатом 58,82 секунди, а також стала бронзовою призеркою на дистанціях 200 м комплексним плаванням (з часом 2 хв. 23,30 сек.) та 200 м вільним стилем (2:07,98).

Додамо, що плавець із Соледару Богдан Котенко завдяки своїм результатам увійшов до складу збірної команди України серед юнаків для участі в міжнародних змаганнях «Мультінейшнс», які мають відбутися у квітні в Північній Македонії.

27.02.2024

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах