Танцюристи з Мирнограду здобули 19 медалей чемпіонату України у Львові

10 лютого в місті Львів пройшов чемпіонат України зі спортивних танців, що зібрав 520 учасників із 15 областей держави.

Танцюристи визначали кращих у різних категоріях та програмах – дорослі, професіонали, про-ам, молодь, юніори, ювенали, формейшн, секвей, соло, двійки, тріо, латиноамериканська, європейська, 10 танців.

Донецьку область на чемпіонаті України представили 9 спортсменів з Мирноградської територіальної громади під керівництвом тренера-викладача міської ДЮСШ Наталії Волкової.

Кращі результати показали Іван Мовчан та Марія Солоненко, які в парі здобули 4 золоті, 1 срібну та 1 бронзову нагороди.

Загалом за підсумками змагань у Львові скарбничка Донецької області поповнилася на 10 золотих, 5 срібних, 4 бронзових медалей.

Додамо, що спортсмени пройшли відбір для участі в Кубку світу, який відбудеться в березні у Польщі.