Легкоатлети Донеччини на чемпіонаті України U18 у Києві здобули три «золота» і «бронзу»

26-28 січня в столиці відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2007-2008 років народження. Змагання зібрали понад 600 учасників із 23 областей держави і Києва.

Донецьку область на чемпіонаті представили 13 спортсменів. У їхньому активі – 3 золоті та 1 бронзова медалі.

16-річна Дар’я Дубенець із Дружківки виграла змагання на двох дистанціях з особистими рекордами: 1500 м  вона подолала з часом 4 хв. 51,01 сек., 3000 м – 10:31,01. Дівчина є вихованкою Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, атлеткою Школи вищої спортивної майстерності Донеччини. Її тренери – Ольга Лук’янова та Костянтин Степанцов.

15-річний представник ШВСМ Донецької області Дмитро Голуб переміг у фіналі бігу на 400 м з кращим особистим результатом – 50,62 с. Його тренером є Михайло Марченко.

15-річний учень Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки Іван Тітов здобув «бронзу» у стрибках у висоту з особистим рекордом 1,85 м. Тренери спортсмена – Дмитро Захожий та Олександр Захожий.

Світлини – Дмитро Путінцев і Павло Кубанов (для Федерації легкої атлетики України)