Ганна Охрей – срібна призерка боксерських змагань в Угорщині

З 15 по 21 січня в угорському Дебрецені відбувся 68-й міжнародний турнір серед чоловіків та жінок «Меморіал Іштвана Бочкаї», участь у якому взяли представники 11 країн.

Від Донецької області в складі збірної України на змаганнях виступила вихованка Школи вищої спортивної майстерності з міста Краматорськ Ганна Охрей.

У ваговій категорії 60 кг наша спортсменка виграла три зустрічі – проти Вікторії Уйварі, Зое Харцош та Петри Сабо з Угорщини. У фіналі Ганна в конкурентній боротьбі поступилася Намуун Монхор із Монголії.

Відзначимо, що «Меморіал Іштвана Бочкаї» мав важливе значення в контексті підготовки до відбіркових змагань, де розігруватимуться олімпійські ліцензії – найближчий турнір відбудеться вже у лютому в Італії. Серед кандидатів на участь у Олімпійських іграх 2024 року є і боксерка Донеччини Ганна Охрей.

Загалом жіноча збірна України з боксу в Дебрецені виборола 10 нагород (3 золоті, 2 срібні та 5 бронзових), посівши друге місце в загальнокомандному заліку.