Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Відкритий чемпіонат Донецької області з боксу на честь Віктора Мірошниченка відбувся в Горішніх Плавнях

З 26 по 30 листопада місто Горішні Плавні, що на Полтавщині, прийняло традиційні боксерські змагання – відкритий чемпіонат Донецької області на честь заслуженого майстра спорту, срібного призера Олімпійських ігор Віктора Мірошниченка.

Учасники визначали кращих у двох вікових категоріях: юніори 2008-2009 років народження, юнаки та дівчата 2010-2011 років народження.

Загалом турнір зібрав 97 спортсменів – представників 5 областей. Від Донеччини змагалися боксери з міст Авдіївка, Білозерське, Гірник, Добропілля, Краматорськ, Мирноград, Покровськ, Селидове та Українськ, від Дніпропетровщини – з міста Павлоград, від Одещини – Теплодар, від Полтавщини – Горішні Плавні, Кременчук, Полтава, від Черкащини – Черкаси.

У відкритті чемпіонату взяли участь: головний спеціаліст відділу фізкультурно-спортивної роботи управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Анастасія Юдова, головний спеціаліст сектору фізкультури і спорту відділу культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради Оксана Ліщенко, заслужений тренер України з боксу Олександр Середницький (Горішні Плавні), головний суддя змагань Віталій Нешин.

Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих українців внаслідок російської збройної агресії. Після звернень почесних гостей пролунав гімн України.

За підсумками цікавих двобоїв переможців і срібних призерів нагородили медалями, грамотами управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, а також подарунками від Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.

У командному заліку серед юнаків і дівчат 2010-2011 рр. н. першими стали боксери з Покровська, другими – з Полтави, третіми – з Кременчука. У командному заліку серед юніорів 2008-2009 рр. н. перше місце посіли представники Горішніх Плавнів, друге – Добропілля, третє – Кременчука.

Окремо на змаганнях були відзначені переможці номінацій: кращий боксер – Поліна Кірчей (місто Покровськ), «За кращу тактико-технічну підготовку» – Назар Швець (місто Покровськ), «За волю до перемоги» – Максим Лутицький (місто Добропілля).

 
 
 
 
01.12.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах