Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Велосипедисти Донеччини – переможці та призери чемпіонату України з кросу в Черкасах

З 24 по 26 листопада в місті Черкаси відбувся заключний у 2023 році національний старт з велоспорту на шосе – чемпіонат України в естафеті на короткому колі (крос) та командний чемпіонат в груповій гонці серед усіх вікових категорій.

За звання кращих в непростих погодних умовах, що стали справжнім випробуванням для учасників, боролися понад 180 велосипедистів із низки регіонів держави.

Від Донеччини на змаганнях виступили 14 спортсменів – вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту.

Алла Марущук серед жінок здобула два «золота» разом із представницями Черкащини: у естафетній гонці 3x7,5 км (команда-переможниця виграла з результатом 21 хвилина 23 секунди) та в груповій гонці на 5 кіл по 2,5 км.

Дмитро Ємченко серед юніорів також відзначився золотими нагородами разом зі спортсменами Черкаської області: у естафетній гонці 4x7,5 км (переможці показали час 24.06 хв.) і в груповій гонці на 5 кіл по 2,5 км.

У віковій групі юнаки нагороди здобули: «бронзу» у естафетній гонці – Максим Кікоть та Арсеній Щуров, «срібло» у груповій гонці на 4 кола по 2,5 км – Максим Кікоть, Арсеній Щуров і Андрій Григоренко.

Також бронзовими призерками в командній груповій гонці стали: Анастасія Горяінова – серед дівчат, Софія Мачалова – серед молодших дівчат.

Підготували велосипедистів Донеччини до змагань тренери Валерій Красов, Кирило Красов і Віталій Глущенко.

 
 
29.11.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах