Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


На чемпіонаті України з боксу у Львові Ганна Охрей здобула «золото», Максим Рудик – «бронзу»

19-26 листопада в місті Львів відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок на призи Андрія Котельника, що зібрав 258 учасників із майже всіх регіонів держави. Змагання мали статус відбіркових до ліцензійних олімпійських турнірів 2024 року.

Медальну скарбничку Донецької області за підсумками чемпіонату поповнили два представники Школи вищої спортивної майстерності регіону.

Вкотре чемпіонкою України у ваговій категорії 60 кг стала Ганна Охрей із Краматорська, що дає їй можливість надалі готуватися до міжнародних змагань, де розігруватимуться ліцензії на Олімпійські ігри-2024. На шляху до «золота» спортсменка пройшла Анну Жуковську з Волинської області, Каріну Вовк із Тернопільської області та, у фіналі, Тетяну Довгаль з Черкаської області.

Бронзову нагороду в категорії 51 кг на дебютному для себе дорослому чемпіонаті України здобув 19-річний Максим Рудик, представник міста Маріуполь. У першому бою він переміг Владислава Гаврилюка з Одеської області, у півфіналі теж потужно боровся, але поступився Сійовушу Мухамадієву з Черкаської області.

Тренером Ганни є Костянтин Охрей, тренери Максима – Володимир Рудик та Валерій Черенков.

 
 
28.11.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах