Боксери Донеччини на молодіжному чемпіонаті України здобули «золото» і «бронзу»

З 5 по 12 листопада в селі Бояни Чернівецької області відбувся чемпіонат України з боксу серед молоді.

Турнір на честь бійців ГУР МО зібрав 295 спортсменів (234 чоловіків та 61 жінку), які змагалися за звання чемпіонів країни, а також виконання нормативу «Майстер спорту України з боксу».

Донецьку область на національному рівні представили вісім спортсменів, два з яких зійшли на п’єдестал пошани.

Золоту медаль у ваговій категорії 81 кг здобула Єлизавета Безверхня з міста Костянтинівка, у її активі – перемоги над суперницями зі Львівщини та Дніпропетровщини. Єлизавета є студенткою першого курсу Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, спортсменкою змінного складу відділення боксу Школи вищої спортивної майстерності Донеччини. Тренери боксерки – Андрій Бичков і Денис Харькін.

Бронзовим призером у ваговій категорії 60 кг став Максим Сотниченко з міста Покровськ, наставником якого є заслужений тренер України Батіралі Карімов.

П’яті місця у своїх категоріях посіли: 57 кг – Максим Жук (м. Добропілля), 71 кг – Микита Заровний (м. Добропілля), 75 кг – Тимофій Баламут (м. Краматорськ / Бахмут).