Юні сумоїстки Донеччини – володарки нагород чемпіонату Європи в Швейцарії

З 10 по 12 листопада в швейцарському Ренані відбувся чемпіонат Європи з сумо за участю 300 спортсменів вікових груп U15 та U18 із 15 країн.

У складі збірної України Донецьку область представили чотири вихованки комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 Бахмутської міської ради, яких підготували тренери Олег Рева, Костянтин Статівкін і Ольга Митник. У їхньому активі виявилося 4 нагороди.

Софія Рудковська стала чемпіонкою за підсумками командної першості та бронзовою призеркою у ваговій категорії 75 кг серед юніорок до 18 років.

Ще дві «бронзи» вибороли: Вікторія Васильєва – у категорії 50 кг серед юніорок до 18 років, Анастасія Савушкіна – у категорії 60 кг серед дівчат до 15 років.

Аліна Миронович посіла сьоме місце в категорії 60 кг у віковій групі U18.

Відзначимо, що в загальнокомандному заліку збірна України посіла перше місце в обох вікових групах. Серед юнаків і дівчат до 15 років українці здобули 20 нагород (7 золотих, 6 срібних, 7 бронзових), серед юніорів і юніорок до 18 років – 21 медаль (8 золотих, 4 срібних, 9 бронзових).