Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Велосипедисти Донеччини відзначилися нагородами чемпіонату України з кросу в Житомирі

27-29 жовтня в місті Житомир відбувся чемпіонат України з велоспорту на шосе (крос), де кращих у індивідуальній гонці та естафеті визначали 139 учасників із 13 регіонів.

Від Донеччини на змаганнях виступили 20 спортсменів – вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велосипедного спорту, Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки та Школи вищої спортивної майстерності, представники міст Лиман і Бахмут. У їхньому активі виявилися 4 золоті, 2 срібні та 5 бронзових медалей.

За підсумками першого етапу чемпіонату України з велокросу в індивідуальній гонці на короткому колі Алла Марущук серед жінок здобула «золото» з часом 15:58:02. У віковій групі юнаки Андрій Захарченко та Максим Кікоть відзначилися «сріблом» і «бронзою» з результатами 05:30:09 та 05:35:82 відповідно.

У змішаних естафетах велосипедисти Донеччини вибороли нагороди разом зі спортсменами Черкащини, Харківщини, Кіровоградщини: Дмитро Ємченко – «золото» серед юніорів і юніорок, Алла Марущук – «срібло» серед чоловіків і жінок, Андрій Захарченко – «бронзу» серед юнаків і дівчат, Софія Мачалова – «бронзу» серед молодших юнаків і дівчат.

У парній гонці серед юнаків переможцями стали Максим Кікоть і Арсеній Щуров, а «бронзою» в юніорських змаганнях відзначилися Максим Троян і Дмитро Міщанін.

Підготували команду велосипедистів Донецької області до чемпіонату України з кросу тренери Валерій Красов, Олександр Геращенко, Кирило Поспєєв, Кирило Красов і Віталій Глущенко.

 

02.11.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах