Медальний виступ спортсменів Мирнограду на чемпіонаті світу з кікбоксингу ВТКА у Італії

З 26 по 29 жовтня в італійському місті Марина ді Каррара відбувся чемпіонат світу з кікбоксингу ВТКА 2023 року, що у вікових категоріях ветерани, дорослі, юніори та юнаки зібрав 2600 учасників із 54 країн.

Донецьку область у складі збірної команди України гідно представили чотири спортсмени з міста Мирноград, які змагалися в різних видах – від боїв на татамі до більш жорстких контактних поєдинків у ринзі.

У своїх вікових групах кікбоксери Донеччини вибороли 7 золотих, 1 срібну та 1 бронзову медалі.

Анастасія Вечеря стала першою у розділах лайт-контакт, кік-лайт, К1-лайт у ваговій категорії 65 кг.

Ілля Боровіков переміг у розділах К1, лайт-контакт, кік-лайт у категорії 29 кг.

Михайло Коваленко здобув «золото» в К1 і «бронзу» в кік-лайт у категорії 32 кг.

Євген Андрусенко був другим у розділі лайт-контакт у ваговій категорії до 94 кг.

Загалом збірна України здобула на чемпіонаті світу 90 нагород (52 золотих, 18 срібних, 20 бронзових) і посіла 3 місце в командному заліку після Італії та Азербайджану.