Збірна Донеччини з боксу здобула 6 медалей на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат

З 22 по 29 жовтня в селі Бояни Чернівецької області відбувся чемпіонат України з боксу серед спортсменів 2010-2011 років народження – звання кращих загалом виборювали 278 юнаків та 81 дівчина з 24 регіонів держави.

Збірну команду Донецької області на змаганнях представили боксери з міст Гірник, Добропілля, Краматорськ, Мирноград, Покровськ та Українськ. У їхньому активі виявилося 6 нагород: 1 золота, 3 срібні та 2 бронзові.

Ксенія Томчук із Українська, тренером якої є Віталій Нешин, стала чемпіонкою у ваговій категорії 70 кг.

«Срібло» здобули: у категорії 48 кг – Ганна Гребенюк (м. Покровськ, Донецька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з боксу, тренер Батіралі Карімов), у категорії 44 кг – Вікторія Амельченко, у категорії 52 кг – Кирило Кирилюк (м. Мирноград, ДО СДЮСШОР з боксу, тренер Артем Яковішак).

Бронзовими призерами стали: у категорії 40 кг – Валентин Туфатулін (м. Краматорськ, ДЮСШ, тренер Володимир Туфатулін), у категорії 75 кг – Богдан Терлецький (м. Добропілля, ДО СДЮСШОР з боксу, тренер Олександр Миронюк).