Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Легкоатлетка Донеччини Валерія Зіненко виграла півмарафон у Чехії

Переможним для майстра спорту України міжнародного класу Валерії Зіненко став легкоатлетичний півмарафон «Mattoni Ústí nad Labem Half Marathon», що відбувся 16 вересня в чеському місті Усті-над-Лабою.

Серед 403 жінок, які подолали 21-кілометрову дистанцію, представниця Школи вищої спортивної майстерності Донецької області та міста Дружківки показала найшвидший час – 1 годину 13 хвилин 43 секунди. Найближчу переслідувачку, Терезу Грохову з Чехії, Зіненко випередила на 6 секунд.

«У цьому році з погодою не пощастило. Старт був о 15:00, в тіні було +26, на сонці навіть боюся уявити скільки. Перші декілька кілометрів гонки я пробігла по запланованому часу, але вже після 4 км відчула, що ноги дуже важкі. Чи то обʼємні тренування дали про себе знати, чи довгий переліт і зміна часового поясу (два дні, як я повернулася з Америки). Тож до 10 км я ще якось бігла, а далі темп впав, ноги сказали мені «бувай» і я на морально-вольових добігала до фінішу», - прокоментувала свій виступ Валерія для порталу «Жорстка атлетика».

Додамо, що раніше в поточному 2023 році Зіненко виграла чемпіонат України з бігу на 10000 м, здобула особисте «срібло» і командну «бронзу» на Кубку Європи з бігу на 10000 м.

 

Світлини – Runczech

 

19.09.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2022 році

  

 

Управління в соціальних мережах