Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Стартував біговий челендж «Разом до Перемоги», присвячений Дню захисників і захисниць України

16 вересня в місті Полтава розпочався біговий челендж «РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ», що триватиме до 1 жовтня – Дня захисників і захисниць України.

Старт заходу дав начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик разом із учнями і студентами комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки».

Організатором челенджу є Біговий клуб «Донеччина». Мета – вшанування мужності та героїзму воїнів, які боронять незалежність і територіальну цілісність України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, популяризації здорового способу життя.

До челенджу запрошуються всі мешканці Донецької області (забезпечення безпеки при проведенні заходу покладається особисто на його учасників). Для участі необхідно пробігти будь-яку дистанцію, у будь-якому безпечному місці, і поділитися своїм біговим досягненням у групі Телеграм-каналу «Біговий клуб «Донеччина» за посиланням https://t.me/+cSvSx2mKBP42YTli, зазначивши населений пункт Донецької області, в якому проживаєте або в який бажаєте повернутися (кількість пробіжок і зазначених населених пунктів не обмежується).

Вітаються бігові досягнення з фото, які розкривають мету челенджу, розміщення їх у соцмережах (Фейсбук, Інстаграм) із зазначенням хештегу #БіговийКлубДонеччина.

3 жовтня організаторами челенджу будуть підбиті підсумки та відзначені:
- територіальні громади, за які пробігли найбільшу кількість кілометрів;
- найкреативніші фото учасників челенджу.

Долучайтесь до челенджу!

 
 
16.09.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах