Наші спортсмени здобули 4 нагороди на чемпіонаті України з годзю-рю карате

З 27 по 31 березня в Одесі пройшов чемпіонат України серед дітей, юнаків та дорослих (III ранг) з годзю-рю карате.

Збірна команда Донецької області взяла участь у змаганнях у складі 20 спортсменів. При цьому лише двоє стали володарями нагород різних ступенів.

Представниця категорія жінки 18 років і старше Катерина Сукачова (на фото) стала чемпіонкою у ката ренго-кай, посіла другу сходинку п’єдесталу в кумітє шобу-санбон, а також третє місце у ката годзю-рю.

У категорії 9 років серед хлопців третє місце в ката ренгу-кай посів Артем Абсолямов.

Спортсмени є вихованцями тренера з годзю-рю карате, голови Донецького обласного осередку «Федерації окінавського годзю-рю карате-до України» Володимира Гребцова.