Олексій Іванько – триразовий чемпіон і призер, Світлана Полубенцева – дворазова призерка світової першості з радіоспорту в Чехії

З 24 серпня по 3 вересня в місті Ліберець (Чехія) відбувся XXI чемпіонат світу з радіоспорту (дорослі, юніори) спортивна радіопеленгація, ІІ ранг. У змаганнях взяли участь понад 380 спортсменів з 28 країн світу.

Спортсмени змагалися на дистанціях спринт, радіоорієнтування, класика 3,5 Мгц, 144 Мгц.

Україну і Донецьку область представили три спортсмени з Лиманської міської громади, спортивний клуб «FOX».

Заслужений майстер спорту України Олексій Іванько став триразовим чемпіоном світу, а також зійшов на третю сходинку п’єдесталу і посів восьме місце.

Майстер спорту України Світлана Полубенцева здобула срібну та бронзову медалі, а також посіла два восьмих місця.