Дефлімпійка Наталія Урсуленко здобула «золото» і «бронзу» чемпіонату Європи з легкої атлетики

З 21 по 26 серпня в польському Щецині відбувся чемпіонат Європи серед легкоатлетів з порушеннями слуху, що зібрав учасників із 21 країни.

Від Донеччини в складі збірної України успішно виступила заслужений майстер спорту Наталія Урсуленко – представниця Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю та міста Маріуполь, володарка п’яти нагород Дефлімпійських ігор.

На європейській першості-2023 у Щецині спортсменка здобула золоту медаль у штовханні ядра з результатом 14,35 м, стала бронзовою призеркою в метанні диска (40,46 м) і посіла четверте місце в метанні молота (26,17 м).

До змагань Наталію підготували заслужені тренери України Юрій Ревенко та Наталя Василенко.

Відзначимо, що в підсумковому командному заліку чемпіонату Європи збірна України посіла першу сходинку.