Медальний виступ сумоїстів Донеччини на всеукраїнських змаганнях у Луцьку

З 11 по 13 серпня місто Луцьк прийняло національні старти з сумо – Всеукраїнський турнір «Кубок Любарта» та Кубок України. Їх учасниками були 150 борців із 11 регіонів держави.

Гідно на змаганнях виступила команда Донецької області – представники Бахмутської та Слов’янської міських громад, у активі яких виявилося 15 нагород.

На «Кубку Любарта» переможцями своїх вагових категорій стали Єлизавета Моренко (+80 кг) і Олександр Вересюк (+115 кг), срібними призерами – Софія Рудковська (70 кг) і Владислав Журавльов (77 кг), бронзовими призерами – Михайло Культенко (77 кг) і Михайло Шаповалов (+115 кг).

За підсумками Кубку України скарбничка Донеччини поповнилася 4 золотими, 4 срібними та 1 бронзовою медалями: