У Донецьку відбувся фінал дитячого турніру з хокею «Золота шайба»

30 березня в Донецьку в льодовому спортивному комплексі «Лідер» відбувся фінал обласного дитячого турніру з хокею «Золота шайба».

У цьому протистоянні зіткнулися команди «Донецькі королі» (Донецьк) і «Автомобіліст юніор» (Краматорськ).

Незважаючи на те, що в цих змаганнях брали участь досить юні спортсмени – діти 8-14 років, гра була яскравою. Краматорчани відкрили рахунок вже на перших хвилинах, проте в середині першого періоду донеччани переломили хід гри і продовжили лідирувати до кінця матчу. Підсумок – 9:1 на користь «Донецьких королів».

Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами, а команди – кубками та солодкими призами – тортами у вигляді золотої шайби.