На чемпіонаті світу з параплавання Андрій Трусов стартував із «золота» та рекорду

Паралімпійська збірна України з плавання 31 липня розпочала змагання чемпіонату світу в Манчестері (Велика Британія) п’ятьма нагородами, і одну з них здобув представник Донецької області.

Заслужений майстер спорту України Андрій Трусов, який виступає за місто Слов’янськ, став кращим на дистанції 200 м комплексним плаванням серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату в класі SM7. Його час склав 2 хвилини 28,19 секунд – і це новий світовий рекорд!

Підготували Трусова заслужені тренери України Андрій та Світлана Казначеєви.

Відзначимо, що в складі української команди з 42 плавців на світовій першості в Манчестері, яка є одним із найважливіших етапів у здобутті ліцензій на Паралімпійські ігри 2024 року, Донеччину представлять 11 спортсменів: Віктор Смирнов, Андрій Трусов, Сергій Кліпперт, Ігор Німченко зі Слов’янська, Вероніка Коржова із Соледару, Олександр Комаров, Василь Крайник, Ярина Матло, Ярина Попова, Ярослав Семененко, Данило Чуфаров із Маріуполя.

Загалом у змаганнях, що триватимуть до 6 серпня, візьмуть участь 538 плавців із 67 країн світу.