Велосипедистка Донеччини Валерія Кононенко перемогла в Польщі

З 28 по 30 липня в польському місті Голюб-Добжинь відбулася міжнародна велосипедна гонка класу 2.2 «Princess Anna Vasa Tour», що зібрала понад 120 учасниць.

Змагання включали три етапи: перший – на дистанцію 111 км, другий – 123 км, третій – індивідуальна гонка на час на 14 км.

У завершальному етапі впевнену перемогу здобула велосипедистка Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, представниця міста Лиман Валерія Кононенко, яка випередила найближчу переслідувачку на 26 секунд. І завдяки цьому результату наша спортсменка стала першою в підсумковому заліку елітної багатоденки із загальним часом 6 годин 9 хвилин 48 секунд. Наставниками Кононенко є Валерій Красов та Сергій Гречин.

Додамо, що в командному заліку збірна Україна посіла друге місце. У її складі, крім Валерії Кононенко, виступили: ще одна велосипедистка ШВСМ Донеччини Марина Алтухова, а також Ольга Шекель і Тетяна Ященко (Житомирська область), Дарина Нагуляк і Наталія Сафронюк (Хмельницька область).