Легкоатлети Донеччини представили Україну на молодіжному чемпіонаті Європи в Фінляндії

З 11 по 16 липня в місті Еспоо (Фінляндія) пройшов чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді U23, який зібрав 40 національних команд.

Україна відрядила на континентальний чемпіонат 39 легкоатлетів, серед яких четверо – представники Школи вищої спортивної майстерності Донецької області.

Олександр Сосновенко виступив у складі естафетної команди з бігу 4х100 метрів, яка фінішувала на десятому місці – 40,01 с.

Вікторія Баранівська у кваліфікації потрійного стрибка показала результат 12 м 95 см і посіла підсумкове 15 місце.

Руслан Наумов у забігу на 3 000 метрів з перешкодами фінішував з 34-м часом (10 хв 07,80 с).

Кристина Юрчук в бігу на 100 м з бар’єрами, на жаль, була дискваліфікована за порушення правил подолання бар’єру.

Загалом наша національна команда виборола чотири нагороди (два «золота» та два «срібла) і замкнула топ-десятку кращих країн Європи.