Спортсмени Донеччини розгорнули на Говерлі прапори України та Донецької області
![](/_img/news/63b6409eb92cb6bf/photo_m.jpg)
10 липня в рамках навчально-тренувального збору з карате JKS спортсмени відокремленого підрозділу «Українська асоціація карате» в Донецькій області та вихованці Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з ігрових видів спорту та єдиноборств зійшли на найвищу точку України – гору Говерлу.
На вершині Карпат наші спортсмени разом з тренером Ігорем Шалаумовим розгорнули прапори України та Донецької області, а також виконали форму ката командою дорослих каратистів.
13.07.2023