Дзюдоїстка Донеччини Меланія Водянна виборола «бронзу» Кубку Європи U21 в Угорщині

З 8 по 9 липня в угорському місті Пакш відбувся Кубок Європи з дзюдо серед юніорів і юніорок до 21 року, в якому змагались 367 спортсменів з 26 країн.

Україна на цей турнір делегувала 40 дзюдоїстів. Серед них – Меланія Водянна з міста Дружківка Донецької області, майстер спорту України з дзюдо, підопічна заслуженого тренера України Миколи Ящука, представниця Школи вищої спортивної майстерності.

Меланія Водянна виступила у ваговій категорії до 52 кг, де зібрались 17 дзюдоїсток з 9 країн: Угорщини, Великої Британії, України, Ізраїлю, Австрії, Аргентини, Канади, Марокко та Франції.

У першому поєдинку наша дзюдоїстка перемогла Ребеку Келлер з Угорщини, у другому – поступилася майбутній фіналістці змагань Лукі Мамірі з Угорщини, після чого у втішних сутичках подолала Валентину Аламо з Аргентини та Евелін Біатон з Канади, а в «бронзовому» фіналі з британкою Шарлотою Дженман здобула перемогу на Golden Score.

Сумарно українці вибороли 12 нагород (з них дві «золота») і посіли друге місце в загальнокомандному заліку.