Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Черлідери з Покровська здобули три «золота» на чемпіонаті Європи в Італії

З 30 червня по 2 липня в італійській Вероні відбувся чемпіонат Європи з черліденгу серед дорослих, юніорів і юнаків, що зібрав понад 3000 учасників із 22 країн.

Донецьку область у складі збірної України на змаганнях тріумфально представили три спортсмени з міста Покровськ, яких підготувала тренер Наталія Коновалюк.

Данило Шумейко та Вікторія Губа вибороли золоті медалі в програмі «хіп-хоп дует» у віковій категорії юніори. З результатом 74,9 балів вони випередили суперників зі Словенії, Італії та Греції.

Софія Парубова стала чемпіонкою Європи в складі джаз команди України серед юніорів. У півфіналі наші черлідери набрали 80 балів, у фіналі – 83,3 бали, залишивши позаду представників Греції, Словенії, Хорватії й Боснії та Герцеговини.

Відзначимо, що в загальнокомандному заліку збірна України посіла 1 місце, маючи в активі 6 золотих нагород. Крім цього, спортсмени Всеукраїнської федерації черліденгу встановили рекорд, здобувши перемоги в усіх чотирьох видах змагальної програми дуетів. Це історичне досягнення можливо лише повторити, але перевершити – ніколи!

 
 
04.07.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах