Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Борчиня з Бахмута Марія Єфремова – чемпіонка Європи U20 в Іспанії, Єлизавета Виноград – за крок від медалі

З 28 по 30 червня в Сантьяго де Компостела (Іспанія) відбувся чемпіонат Європи з боротьби серед юніорок віком до 20 років, в якому змагалися представниці 25 країн.
 
На континентальному форумі Україну представили дві борчині з міста Бахмут Донецької області: 17-річні Марія Єфремова і Єлизавета Виноград, яка свій спортивний шлях розпочала в Краматорську.
 
У ваговій категорії до 53 кг Марія Єфремова виступила блискуче, не віддавши суперницям жодного балу. На шляху до фіналу Марія достроково перемогла трьох суперниць – Вів’єн Матій (Угорщина), Анну Тєлєгіну (Литва), Аморі Андріч (Німеччина), а в «золотій» сутичці домінувала над Гультакін Ширіновою (Азербайджан). 
 
У ваговій категорії до 65 кг Єлизавета Виноград зупинилась за крок від нагороди, посівши п’яте місце. Єлизавета поклала на лопатки Реку Ван Ос (Нідерланди), у чвертьфіналі видряпала перемогу над Герганою Стояновою (Болгарія), у півфіналі не впоралась з Еніко Елекес (Угорщина), а в драматичному бронзовому фіналі фортуна посміхнулась Масі Перович (Сербія).
 
Марія Єфремова і Єлизавета Виноград – спортсменки змінного складу відділення вільної боротьби Школи вищої спортивної майстерності. Обидві навчаються в Донецькому обласному спеціалізованому фаховому коледжі спортивного профілю ім. С.Бубки і тренуються під орудою заслужених тренерів України Андрія і Максима Єфремових.
 
 
 
На єврочемпіонаті збірна України продемонструвала високу майстерність і чудові результати. Україночки виступили в кожній з десяти вагових категорій і вибороли шість золотих та дві бронзові нагороди, а також кубок за перше місце в командному заліку. Набравши 190 балів, наша збірна значно випередила найближчих конкуренток – Угорщину (128) та Туреччину (126).
 
01.07.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах