Олег Крамаренко здобув «бронзу» чемпіонату Європи з кіокушинкай карате серед юніорів

24-25 червня в угорському місті Дебрецен пройшов чемпіонат Європи з кіокушинкай карате (WKO Shinkyokushinkai) серед кадетів, юніорів і молоді у розділах «куміте», «ката» та «командні ката» – змагання зібрали понад 500 учасників із 20 країн.

Донецьку область у складі збірної України представили два спортсмени.

Олег Крамаренко посів третє місце в розділі «куміте» у категорії «Juniors boys 75-80 кг». Здобувши перемоги над каратистами Болгарії та Угорщини, далі за вихід до фіналу він поступився супернику з Литви.

Катерина Татаурова виступила в категорії «Youths women 60-65 кг». Поступившись у першому раунді діючій чемпіонці з Угорщини, вона втратила можливість поборотися за нагороди.

Супроводжував спортсменів старший тренер Донецької області з кіокушинкай карате Антон Жадан.

Відзначимо, що збірна України показала на чемпіонаті Європи в Угорщині феноменальний результат. У командному заліку і в перший, і в другий дні, за розділами «ката» та «куміте», українці посіли найвищі сходинки, виборовши загалом 43 медалі (16 золотих, 11 срібних, 16 бронзових).