Скелелазки Донеччини здобули 5 медалей на молодіжному чемпіонаті України в Києві

З 25 по 28 травня в місті Київ відбувся молодіжний чемпіонат України зі скелелазіння, де кращих у видах швидкість та болдеринг визначали учасники з 8 регіонів і столиці держави.

Донецьку область на змаганнях у швидкості представили спортсмени з міст Курахове, Маріуполь і Краматорськ. У їх активі – 5 нагород і друге командне місце.

Серед юніорок вікової групи A «золото» виборола Катерина Голобокова, срібною призеркою стала Євгенія Фалєєва.

Марія Черкун посіла друге місце в юніорській віковій групі В.

Серед наймолодших учасниць чемпіонату України, дівчат 12-13 років, «срібло» отримала Анна Фалєєва, «бронзу» – Меланія Короткова.

Тренерами скелелазів Донеччини є Ігор Тяпкін, Андрій Геревенко, Тетяна Колкотіна, Сергій Фомін, Вікторія Локтіонова.

Участь команди регіону на молодіжному чемпіонаті України зі скелелазіння стала можливою завдяки підтримці управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.