Триатлети Донеччини – переможці та призери турніру в Болгарії

28 травня в болгарському місті Плевен відбулися міжнародні змагання серед триатлетів за програмою дуатлону «Купа Плевен».

Від Донеччини на стартах гідно виступили вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, які представляють місто Слов’янськ. У їх активі виявилося 6 особистих медалей.

Іван Шевченко виграв змагання серед чоловіків, подолавши за 55 хвилин 7 секунд дистанцію 5 км бігу – 20 км велосипедної гонки – 2,5 км бігу.

Той самий маршрут було передбачено і для юніорів, де «золото» з часом 57:49 здобув Іван Ткаченко, а бронзовим призером з результатом 01:02:31 став Всеволод Оленічев.

У віковій групі юніорки третє місце посіла Кіра Агафонова (01:26:51).

За підсумками змагань серед кадетів переміг Захар Цівковський, який за 27 хвилин 43 секунди подолав дистанцію 2 км бігу – 10 км велосипедної гонки – 1 бігу.

Олександр Потрубач у категорії юнаки став третім (28:31).

Тренують триатлетів Донецької області Георгій та Ольга Драгуляни.