Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 


Юні велосипедисти Донеччини вибороли 3 медалі чемпіонату України в Кропивницькому

З 26 по 28 травня в місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе в неолімпійських видах програми серед юнаків, дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат.

Від Донеччини на змаганнях виступили дев’ять вихованців Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту та два учні Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.

У перший день чемпіонату в гонці з вибуттям було два півфінали, за підсумками яких 20 спортсменів виходили до фіналу. Срібну медаль в умовах високої конкуренції здобув учень ДОСФКСП ім. С.Бубки Андрій Захарченко, тренером якого є Олександр Геращенко.

Гонка критеріум у другий день змагань проходила в центрі міста Кропивницький, передбачала подолання кільцевої дистанції довжиною 3 км з проміжними фінішами – загалом 50 км для юнаків та 40 км для молодших юнаків. У цій програмі нагородами відзначилися два вихованці ОСДЮСШОР, яких підготував заслужений тренер України Валерій Красов: Дмитро Ємченко став бронзовим призером серед юнаків, Максим Кікоть – срібним призером серед молодших юнаків.

Наступні старти серед велосипедистів зазначеної вікової категорії мають пройти 8-10 червня в місті Біла Церква – це буде чемпіонат України з велоспорту на шосе в олімпійських видах програми.

 

30.05.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2023 році

  

 

Управління в соціальних мережах