Здобутки Донеччини на чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед школярів та студентів у Броварах

З 26 по 28 травня в місті Бровари (Київська область) відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед школярів та студентів.

У змаганнях взяли участь вихованці Донецької обласної ДЮСШ з кікбоксінгу, відпрацювали на повну силу та здобули низку нагород.

Дмитро Гутирін – 3 місце (кік-лайт, 47 кг), тренер Артем Дубровський, м. Авдіївка.

Єгор Новіков – 3 місце (кік-лайт, 42 кг), тренер Артем Дубровський, м. Авдіївка.

Нікіта Овчінніков – 1 місце (лайт-контакт, 37 кг), 1 місце (кік-лайт, 37 кг), тренер Віталій Лі, м. Торецьк.

Назар Семенюк – 3 місце (лайт-контакт,  37 кг), 5 місце (кік-лайт, 37 кг), тренер Віталій Лі, м. Торецьк.

Лев Сірий – 3 місце (лайт-контакт, 37 кг), 5 місце (кік-лайт, 37 кг), тренер Віталій Лі, м. Торецьк.

Микита Курдюков – 2 місце (лоу-кік), тренер Артем Дубровський, м. Авдіївка.

Також варто відзначити вихованця Донецької обласної ДЮСШ з кікбоксінгу Сергія Ківерського (тренер Артем Дубровський). У розділі фул-контакт в його ваговій категорії 63,5 кг було 10 супротивників, яких він переміг і виборов право представити Донецьку область у фіналі. У Києві, під Аркою свободи українського народу, Сергій Ківерський здобув яскраву перемогу під час всеукраїнського турніру з кікбоксингу WAKO, який присвячено пам’яті янголів спорту.

Вітаємо спортсменів і тренерів з гарним результатом! Наступна зупинка – Кубок світу в Будапешті (Угорщина), куди наші вихованці поїдуть для того, щоб наш український прапор вкотре здійнявся під гімн незламної країни!