Посилання

 
Донецька обласна державна адміністрація
 
Міністерство молоді та спорту України
 
Національний олімпійський комітет України
 
 

 
Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки
 
 
 
 
ХК "Донбас"


У Покровську провели забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

24 травня в місті Покровськ Донецької області відбувся патріотичний забіг, присвячений пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

До заходу в парку «Ювілейний» на локації «Активного парку» за ініціативи управління сім’ї, молоді та спорту Покровської міської ради долучилися спортсмени, тренери, працівники сфери фізичної культури і спорту громади, прихильники здорового способу життя. Учасниками стали й представники Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу.

Символом забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України», що було започатковано в 2018 році, є воїн-янгол та жовто-блакитна стрічка, яку він перетинає в русі.

Патріотичний забіг є можливістю подякувати та підтримати близьких наших Героїв, має за мету об’єднання всіх громадян навколо цінностей української державності, вшанування захисників і захисниць, які сьогодні боронять Україну від російських загарбників.

 
 
25.05.2023

Новини

 

Рахунок на табло

 

Кращі спортсмени і тренери Донеччини в 2022 році

  

 

Управління в соціальних мережах