На чемпіонаті України з пляжної боротьби серед кадетів і юніорів у активі Донецької області 3 медалі

З 21 по 23 травня в селищі Велика Омеляна Рівненської області відбувся чемпіонат України з пляжної боротьби серед кадетів та юніорів, що зібрав понад 150 учасників із 13 регіонів України.

Донецьку область на змаганнях представили спортсмени з міст Бахмут, Слов’янськ і Торецьк.

Срібну медаль серед юніорок у ваговій категорії +70 кг здобула Софія Рудковська.

Серед кадетів «золото» у категорії 45 кг виборола Христина Литка, бронзовим призером у категорії 70 кг став Дмитро Ємець. Успішні виступи в цій віковій групі дозволили збірній Донецької області посісти 3 місце у командному заліку.

Спортсменів до чемпіонату підготували тренери Олег Рева, Віталій Жданов, Костянтин Статівкін.